560 000 aplikacji w sklepach Windows(Phone)

Najnowsze zaktualizowane przez sam Microsoft raporty jasno dają do zrozumienia że sklepy z aplikacjami dla Windows i Windows Phone nie zwalniają tempa. Na obecny moment mamy już 560 tyś różnorodnych certyfikowanych aplikacji. Warto zwrócić uwagę że w listopadzie ubiegłego roku liczba ta wynosiła 527 tyś a więc jak widać w ciągu zaledwie 2 miesięcy sklep powiększył swoją ofertę o 33 tyś aplikacji – tutaj warto zauważyć że wszystkie te aplikacje są w pełni bezpieczne dla użytkowników i nie zawierają wirusów ani innego tego typu rzeczy, które mogłyby wpłynąć źle na użytkowanie danych urządzeń.

Liczba nowych aplikacji z pewnością cieszy użytkowników urządzeń z Windowsem. Co prawda nadal można odczuć brak pewnych oficjalnych aplikacji, ale łatwo znaleźć do nich zamienniki, które nie raz okazują się nawet lepsze i bardziej funkcjonalne od oficjalnych apek.

Teraz pozostaje tylko czekać na premierę Windows 10 wraz, z którym sklep Windows i Windows Phone zostaną połączone w jeden market co ułatwi tworzenie apek developerom a użytkownicy doznają jeszcze więcej korzyści.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*