Assassin’s Creed IV: Black Flag- znana data premiery na PC

Stało się. Firma Ubisoft ostatecznie ujawniła daty premiery swej najnowszej produkcji, począwszy od wersji konsolowych, a zakończywszy na … blaszakach. Niestety, jednej z konsolowych wersji dostało się w tyłek i zostanie lekko opóźniona z premierą.

Według oficjalnych informacji pecetowy Assassin’s Creed IV: Black Flag pojawi się w europejskich sklepach 22 listopada. Tego samego dnia swą premierę będą również mieć konsole nowej generacji, czyli Xbox One i Playstation 4. Tutaj jest jeszcze smutna wiadomość dla posiadaczy Nintendo Wii U, gdyż to właśnie ta wersja konsolowa zostanie opóźniona. Jak bardzo i dlaczego? Tego na razie nie wiadomo. Zatem posiadacze tej konsoli pobawią się nową wersją Assassina nieco później… Natomiast jeśli chodzi o pozostałe wersje, czyli Xbox 360 i Playstation 3 to premiera została niezmienna. Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami obie te wersje pojawią się w naszym kraju 31 października.

Rozumiem, że jest to dobra nowina dla posiadaczy blaszaków oraz wersji konsolowych. Sama gra zapowiada się świetnie. Z przyjemnością muszę stwierdzić, że będzie ona jednym z najbardziej gorących tytułów na nadchodzące chłodne dni. Propozycja idealna, aby się trochę rozgrzać… 😉

Poniżej przedstawiam Wam nowy zwiastun tej gry. Robi wrażenie 🙂

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*