BlackBerry Passport – nowy smartfon dla pracujących.

Nowy produkt BlackBerry posiada 4,5 calowy wyświetlacz IPS LCD o rozdzielczości 1440 x 1440 pikseli, pokryty Gorilla Glass 3 – wyświetlacz w odróżnieniu od innych smartfonów jest w kształcie kwadratu. Dzięki takiemu ekranu producent zapewnie że jest on w stanie wyświetlić filmy i zdjęcia w lepszej jakośći a jego fizyczna klawiatura zmniejsza liczbę literówek o ponad 74%.

Dodatkowo w telefonie po raz piewrszy znajdziemy BlackBerry Assistant – pierwszy wirtualny asystent stworzony z myślą o pracy. Do tego 32GB wbudowanej pamięci z możliwością rozszerzenia do 64GB oraz bateria o pojemności 3450 mAh, która ma wytrzymać aż 30 h.

Pod względem paramterów telefon wyposażony jest w 3GB RAM, czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 800 o częstotliwości taktowani 2,2 GHz z Adreno 330, oraz 13 megapikselowy aparat z autofocusem i optyczną stabilizacją obrazu. Z produ zaś mamy do dyspozycji 2-megapikselową kamere. Sam telefon zaś prezentuje się następująco:

Jak więc widać BlackBeryy Passport to wyjątkowy i wyróżniający się z tłumu telefon, z pewnością będzie on przydatny dla osób, które dużo pracują – z pewnością ten produkt ułatwi im jeszcze bardziej pracę. Zastanawiający jest jednak fakt ile sztuk tego urządzenia się sprzeda, miejmy nadzieje że na tyle dużo by podbić BlackBerry w górę.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*