CD Projekt zwycięzcą w konkursie 'Polska Firma – Międzynarodowy Czempion’

CD Projekt został zwycięzca w konkursie "Polska Firma – Międzynarodowy Czempion" w kategorii eksporter roku 2013. To już druga edycja konkursu, w którym nagradzane są polskie spółki odnoszące największe sukcesy za granicą.

Konkurs, organizowany przez globalną firmę doradczą PwC, ma na celu promocję polskich firm, które podbijają rynki światowe, otwierają za granicą swoje przedstawicielstwa oraz dokonują tam inwestycji. Organizatorzy podkreślają, że działania tych przedsiębiorstw przekładają się na wzrost gospodarczy a także podniesienie konkurencyjności polskiej gospodarki.

Polska firma może walczyć o pozycję globalnego lidera i wyznaczać trendy dla innych graczy. CD PROJEKT udowodnił to sukcesami gier z serii Wiedźmin oraz serwisu cyfrowej dystrybucji GOG.com. Jesteśmy dumni z tych osiągnięć i cieszymy się, że zostają one dostrzeżone również w Polsce – Michał Nowakowski, członek zarządu CD PROJEKT

Warto również wspomnieć o innych zwycięzcach m.in o firmie Integer.pl, która zwyciężyła w kategorii "inwestor". Nagroda specjalna zaś powędrowała do Energoinstal.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*