CDP.pl z nowym serwisem. Chcą być lepsi niż merlin i empik

CDP.pl się zmienia i jak widać chce być największym sklepem jaki można sobie wyobrażać.
Chcą pokonać taką konkurencje jak m.in: merlin.pl oraz empik – wysoka poprzeczka choć z pewnością osiągalna.
CDP planuje skupić swoją uwagę nie tylko na cyfrowej dystrybucji ale także na tej tradycyjnej.

– Dajemy sobie dwa lata na dogonienie Empiku czy Merlina, a w perspektywie trzech lat chcemy być największym tego typu serwisem w kraju – mówi w wywiadzie dla Biztok.pl Michał Gembicki, prezes CDP.pl.

Jak wiemy na stronie cdp.pl od kilku dni trwa wielka modernizacja i już jutro (23.01) będziemy mogli poznać jak to wszystko będzie wyglądać. Z pewnością cieszy fakt że gry, filmy i książki zakupimy w tym serwisie także tradycyjne po przez zamówienie do kiosków Ruchu lub z pewnością inną opcją jaką będzie kurier. Fakt ucieszy zapewne tych co lubią czuć w rękach co kupili i zarazem upiększy ich to półkę z zakupionymi np. grami.

– To duży i trudny projekt. Z technologicznego punktu widzenia wygląda to jak krok w tył. Prawda jest jednak taka, że sprzedając dotąd tylko wersje cyfrowe, zgubiliśmy kilka pokoleń Polaków, dla których wyzwaniem jest zakup zwykłej książki przez internet. Chcemy więc ten błąd naprawić – mówi Gembicki.

Twórcy wierzą że ten projekt może wypalić, także ja w to wierze. Jedyną obawą jest Amazon, który może kiedyś wstąpić ze swoją działalnością do polski, choć jak na razie nic na to nie wskazuje by miało do tego dojść.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*