Chroma – muzyczny FPS!

Zapewne każdy grający lub chociażby oglądający gameplaye z gry Saint’s Row IV kojarzy dubstep guna – broń strzelającą "muzyką", pociskami wylatującymi z "prze-broni" w rytm muzyki. To był bardzo kreatywny ruch ze strony Volition, przynajmniej mi (i chyba nie tylko) ten pomysł się spodobał. Za ciosem poszło studio Harmonix Music Systems – biorąc się za Chrome.

Jest to pierwszoosobowa strzelanka, gdzie główną rolę gra muzyka – strzelając i wykonując kombinacje klawiszowe w rytm narzuconego podczas gry podkładu zadajemy o wiele większe obrażenia niż zwyczajnie. To mówi o tym, że będzie to FPS jak każdy inny, jednakże osoby o dobrym zmyśle słuchu szybko zapanują na arenie.
Grać się będzie zespołowo, razem z przyjaciółmi wypracujemy swoją własną technikę do każdego theme’u, i to różnymi klasami. Zapowiada się świetnie!

Póki co twórcy niewiele mówią na jej temat na swojej stronie internetowej poza tym, że areny będą zmieniać się same i my będziemy mieć wpływ na ich kształt – każdemu graczowi umożliwione zostanie stawianie wież, osłon lub robienie kraterów w ziemi.

Obecnie zapisać się można na zamkniętą Alphę NA TEJ STRONIE, gdzie z grona wszystkich chętnych zostanie wybrana jakaś garstka beta testerów. Gorąco zachęcam do rejestracji.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*