Czego potrzeba podczas imprezy? Wina i muzyki – możesz mieć teraz to wszystko w jednym!

Lubisz imprezować i się bawić przy dobrej muzyce? A ponad to cenisz wypić w dobrym towarzystwie po pracy z najlepszymi znajomymi? Od tej pory nie musisz wcale daleko iść, wystarczy, że zabierzesz na imprezę głośnik Dubstein. Co to właściwie jest?

Dubstein to głośnik, który jest wyposażony w pojemnik do którego możesz wsadzić lub przelać dowolny napój. Jeżeli nie chcesz przelewać to wystarczy że w gotowy pojemnik wsadzisz puszkę lub butelkę. Słuchając muzyki z głośnika możesz się też napić swojego ulubionego piwa. Prawda że fenomenalne? Na pewno zaskoczysz tym swoich znajomych.

Głośnik łączy się za pomocą Bluetooth z laptopem, smartfonem czy tabletem, a dźwięk leci z niego w 360 stopniach więc każdy będzie słyszał muzykę bez konieczności obracania głośnikiem.

Funkcją dodatkową jest to, że do głośnika możesz mówić. Tak bez problemu po wypiciu całej zawartości "kuflo – głośnika" będziesz mógł zamówić taksówkę.

Jedynym minusem jest data premiery gadżetu. Zaplanowana jest na listopad. A szkoda, bo mamy wakacje i myślę, że sprzyjało by to premierze. Jednak przed nami sylwester, więc aż tak tragicznie nie jest.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*