Czy polskie telewizory mogą być niedrogie i dobre? Okazuje się, że tak!

Firma Kruger&Matz jest polskim koncernem zajmującym się produkcją niedrogich, jednakże bardzo stylowych smartfonów. W zasadzie w Polsce są one sprzedawane dość dobrze i firma słynie głównie z tego. Jednak w ofercie znalazły się, także telewizory, które na pewno przykują naszą uwagę swoją niską ceną. Czy cena idzie w parze z jakością w tym przypadku? Przekonajmy się.

Od niedawna w ofercie Kruger&Matz dostępne są telewizory o przekątnej 40", 48" i 55". Telewizory polskiej marki cechują głównie wysokiej klasy ekrany w technologii LED z rozdzielczością Full HD z czasem odświeżania matrycy 6,5 ms oraz częstotliwością 60Hz. Doskonały dźwięk zapewniają głośniki o mocy 2x8W lub w lepszych modelach 2x10W. Dodatkowo telewizor jest wyposażony we wszystkie potrzebne wejścia: USB, 3 x HDMI, RF, VGA, PC Audio, Scart, Audio Video, Coaxial, Komponent oraz slot CI. Dzięki tunerowi DVB-T każdy będzie mógł podłączyć go pod naziemną telewizję cyfrową. Dzięki wejściu USB i funkcji PVR współpracującej z pamięcią masową telewizor staje się odtwarzaczem multimedialnym.

Kruger&Matz jak na razie dysponuje trzema modelami: KM0240, KM0248 i KM0255. Za model 40" zapłacimy 1299zł, za model 48" zapłacimy 1950zł, natomiast za 55" cena wynosi 2499zł. Dlaczego więc mamy kupować zagraniczne telewizory, wspierać obcy rynek i znacznie przepłacać, jak w naszym rodzimym kraju mamy takie perełki. Jeśli ktoś się waha, bez zastanowienia poleciłbym tą firmę, gdyż płacąc 2499 zł dostajemy bardzo dobry telewizor za małe pieniądze i wpieramy polski rynek.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*