Fantasy Expo Wrocław 2013 pod patronatem Techlandu

Już wkrótce, bo dokładnie 13 października odbędzie się we Wrocławiu święto fantastyki, gier wideo, cosplayu i całej popkultury. Impreza będzie bardzo ciekawa, a to wszystko za sprawą oficjalnej informacji, która potwierdziła fakt, że firma Techland stała się strategicznym i tytularnym partnerem całej imprezy.

Techland wiodący polski developer gier na komputery PC i konsole najnowszej generacji oraz wydawca gier i oprogramowania na terenie Polski dołącza do ogólnopolskiej imprezy Fantasy Expo.
Fantasy Expo Wrocław 2013, bo o nim tutaj mowa szykuje dla miłośników świata elektronicznego wiele atrakcji. Na firmowym stoisku umiejscowionym w samym sercu hali IASE czekać na nas będą m.in:

1. Pierwszy europejski pokaz najnowszej superprodukcji Techlandu – gry Dying Light prezentowany dla szerokiej publiczności.
2. Warsztaty i prelekcje prowadzone przez deweloperów ze studia Techland
3. Możliwość rozmowy z twórcami światowych hitów takich gier jak Call of Juarez, Dead Island czy produkowanych właśnie Hellraid oraz Dying Light.
4. Porady od zespołu rekrutacyjnego Techlandu ułatwiające start w branży
5. Konkursy z gadżetami i grami (pre-order Dying Light) do zgarnięcia

Oczywiście nie są to jedyne atrakcje. Więcej informacji poznamy w najbliższym czasie. Na chwilę obecną uważam, że warto będzie się wybrać do wrocławskiej hali IASE i co najważniejsze – zupełnie za darmo! Tak, to prawda – wstęp będzie DARMOWY. Zatem aparat lub kamera cyfrowa w dłoń, torba na ramię i … kierunek Wrocław! 🙂

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*