FIFA 14 do pobrania i pierwsze wnioski

Od dziś, czyli 10 września za darmo każdy może pobrać sobie wersje demonstracyjną gry FIFA 14, która jest dostępna na platformy PC, PS3 oraz Xbox360. Aby pobrać grę wystarczy zalogować się na swoje konto Origin i na stronie głównej kliknąć odpowiedni kafelek.

Pierwsze wrażenia

Wiem, że wersja demo nie pokaże nam tego co byśmy chcieli najbardziej zobaczyć, ale myślę, że kilka rzeczy już znacząco nie zostanie zmienione wiec kilka słów ode mnie wam przekaże.

 • Interfejs
 • Interfejs został całkowicie zmieniony nie jest to już lista pozioma czy pionowa z wyskakującymi pod listami, EA zastosowała tak jakby interfejs kafelkowy coś w podobie z Windows Phone co na pierwszy rzut oka może wydać się dość chaotyczne i trudne do ogarnięcia, ale z czasem każdy się przyzwyczai.

 • Rozgrywka i animacje
 • Szczerze przyznam, że jak tak będzie wyglądać finalna wersja gry to, jak dla mnie jest to odgrzewany kotlet. Grafika nie zachwyca grając na pełnych detalach w porównaniu do fify 13 nic się nie zmieniło, animację pozostają nadal prawie, że identyczne a zmiany jedynie można odczuć w poruszaniu się zawodnika, choć też pozostaje wiele do życzenia. Szczerze bym musiał się zastanowić czy warto zakupić nową fife czy nie lepiej zostać przy poprzedniej wersji. Pozostaje nam tylko poczekać i zobaczyć jak zaprezentuje się konkurencja, czyli PES i, wtedy wywnioskować, kto jest królem piłki nożnej.

  Oceny nie będę wystawiał, bo to wersja demo, postaram się ją napisać zaraz po przetestowaniu pełnej wersji, oczywiście jak trafi do moich rąk. 😉

  Leave a Comment

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *
  *