Gadżety szpiegowskie na każdą kieszeń

Gadżety szpiegowskie i detektywistyczne nie są zarezerwowane wyłącznie dla detektywów. Przydają się w wielu codziennych sytuacjach, dla wielu służą jako bardzo dyskretny, niewidoczny i zdalny monitoring. Pozwala obserwować nie tylko dziecko podczas naszej nieobecności, ale także sprawdzić jak zachowuje się opiekunka, kiedy zostaje z naszą pociechą sama w domu. Ukryte kamery jednak wciąż kojarzą się z luksusem i bardzo dużym wydatkiem. Nic bardziej mylnego, wielu producentów oferuje kamery szpiegowskie, na które pozwolić może sobie większość z nas.

Najpopularniejsze gadżety szpiegowskie

Gadżetami, które cieszą się największą popularnością, są te, które wykazują najbardziej wszechstronne zastosowanie. Należy do nich z pewnością zegarek szpiegowski. W największych sklepach detektywistycznych znajdziemy więc zegarki z mini kamerkami na rękę, budziki, zegarki oraz stojące zegary. Ich największą zaletą jest to, że są niepozorne. W każdym domu i prawie w każdym pomieszczeniu znajdują się zegary, ich obecność nikogo nie dziwi. Większość z nich posiada także podłączenie do Wi-Fi, co z kolei pozwala nam na oglądanie obrazu na żywo. Wystarczy połączyć się z urządzeniem poprzez dedykowaną aplikację, by włączyć, wyłączyć lub podejrzeć obraz. Wygodne, bezpieczne i w pełni dyskretne urządzenie. Ponadto, obok zegarków, dużym zainteresowaniem cieszą się długopisy i zegarki, czyli wszystkie te przedmioty codziennego użytku, które nie wzbudzają żadnych podejrzeń.

"zegarek"

Inne wykorzystanie

Poza tym, że zegarki czy okulary posiadają wbudowany mechanizm nagrywania, pełnią także swą podstawową funkcję, czyli wskazują godzinę, korygują wzrok. To jak i kiedy dany przedmiot będzie wykorzystywany, zależy wyłącznie od wyobraźni użytkownika. Okulary mogą służyć do rejestrowania sportowych wyczynów, jazdy na nartach czy snowboardzie, jazdy na rowerze, sportów wodnych i wielu, wielu innych aktywności. Podobnie z zegarkami, które również mogą znaleźć szerokie zastosowanie każdego dnia.

Ceny takich mini rejestratorów z reguły nie różnią się znacznie od cen przeciętnych przedmiotów, które tej kamerki nie zawierają. Oznacza to, że pozwolić sobie może na nie każdy, kto tylko tego potrzebuje. Ponadto zegarek szpiegowski potraktować można jako fajny gadżet, który na co dzień służy wyłącznie do odmierzania czasu, a w ekstremalnych sytuacjach przekształca się w detektywistyczne narzędzie. Należy wiedzieć, że mają ekstremalnie ciche i dyskretne działanie gwarantujące nasze bezpieczeństwo.

"zegarek"

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*