Galaxy S4 czy Xperia Z ? A może HTC One !

Nowy smartfon od HTC jest już dość długo dostępny na naszym rynku, co za tym idzie narodziło się wiele opinii pozytywnych jak i negatywnych.

Dostępny jest w trzech kolorach biało-srebrnym, czarnym i czerwonym. Telefon jest wykonany bardzo dobrze, materiałem z jakiego wykonany jest to aluminium. Co sprawia że niestety nie jest rozbieralny.

"one"

Po wyjęciu smartfona z pudełka One działa pod kontrolą Androida 4.1.2 Jelly Bean.
Co do podzespołów jakie One ma w środku, to wyświetlacz o przekątnej 4,7 cala z rozdzielczością 1920 x 1080 px i dobrej gęstości 469 ppi wykonany w technologii Super LCD. Napędza go procesor Qualcomm APQ8064T, który posiada 4 rdzenie o taktowaniu 1,70 GHz. Dysponuje 2 GB pamięci RAM i 32 lub 64 GB pamięci wewnętrznej. Aparat posiada tylko 4 Mpx, ale w technologii UltraPixel.

HTC tak definiuje aparat:

Nowy aparat umożliwia szybkie wykonanie realistycznych zdjęć o żywych i zróżnicowanych barwach, nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Osiągnęliśmy zamierzony efekt nie dzięki zwiększeniu liczby megapikseli w aparacie, lecz dzięki opracowaniu bardziej zaawansowanych wersji matrycy CMOS, procesora ISP oraz systemu obiektywów optycznych, dzięki którym można uchwycić znacznie więcej światła niż w większości aparatów o rozdzielczości 8 lub 13 megapikseli.

W HTC One zastosowano standardowy launcher od HTC lecz w wersji Sense 5.0 z aplikacją "blinkfeed" dzięki, której wyświetlają nam się wszystkie newsy ze wszystkich serwisów społecznościowych do których się zalogujemy.

"one3"

Podsumowując HTC One jest dobrym wariantem dla osób, którym ciężko obsługiwać większe ekrany. Jak dla mnie jest bardzo na PLUS.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*