GenITY w 2014 roku: co już za nami a co dopiero nadejdzie

Rok 2013 już prawie za nami, pora więc zamknąć pewien rozdział i rozpocząć nowy – miejmy nadzieje jeszcze lepszy. Rok ten był dla grupy GenITY Network dość wyjątkowy, narodziny pierwszego projektu z pewnością zapamięta każdy członek grupy, jednak nie pora rozmyślać co było, należy kreować nowe plany i wizje na nowy rok aby był on obficie pozytywnie rozpoczęty.

W 2013 roku najważniejszym wydarzeniem było uruchomienie projektu GenITY news – co miało miejsce 16 sierpnia – oraz GenITY Mobile – uruchomionego 10 października. Jednak punktem, który sprawił największy rozwój i możliwość większej ekspansji było otwarcie naszych projektów w zupełnie nowej wersji, która została ochrzczona nazwą 'Inception’.

Wejdźmy jednak odpowiedno już w nowy 2014 rok:
W nowym roku planujemy wykonać wiele poczynać aby się rozwijać i rozpowszechniać w polskiej sieci. Już teraz kilkoma naszymi ruchami możemy się z wami podzielić:

  Przede wszystkim należycie możliwie chcemy uzupełnić nasz zespół w związku z tym niezbędni będą nam nowi ludzie a szczegółowo mówiąc: mamy zamiar zwerbować w nasze szeregi redaktora naczelnego, który należycie pełniłby swoje powinności związane z artykułami i kadrą redaktorską, kolejnymi ludźmi, których chcemy powitać w naszym zespole będą osoby ds. reklamy, które zajmą się promowanie naszej strony po przez reklamy darmowe i niskobudżetowe. Miło, by również było powitać u nas kogoś do nagrywania i obróbki filmów video na cele promocyjne i marketingowe.

  Kolejnym krokiem związanym z poszerzaniem naszej grupy będzie (miejmy nadzieje) przejęcie/dołączenie do naszego grona projektów zewnętrznych powiązanych z dostarczaniem treści informacyjnych do użytkownika w dziedzinie nowych technologii i ogólnie pojętej rozrywki, nie wykluczamy jednak poszerzenia tej bariery dziedzin (ale o polityce i celebrytach tutaj nie poczytacie, nie ma się co bać)

  Krok nr 3 w tym zestawieniu tyczy się naszej strony, a ogólnie mówiąc mamy wiele pomysłów na rozwój tej witryny i tego co ma się w niej znaleźć w związku z tym z pewnością dodane zostaną nowe funkcje a obecne zostaną ulepszone – jedną z nowych funkcji, których mogę zdradzić będzie opcja video… .

  No i na koniec aby zyskać coraz lepszą pozycję w Polsce (i nie tylko) chcemy zawrzeć kilka partnerstw strategicznych z firmami medialnymi oraz powiązanych z branżą IT w naszym kraju, a na taki dodatek dla gości z zagranicy przygotujemy witrynę naszej strony 'firmowej’ (dostępnej pod adresem www.group.genity.pl) w języku angielskim, no i być może, kto wie kiedyś i strona genity.pl ukaże się również w innej wersji językowej.

  Nasz rozwój i pozyskiwanie przy tym cennego doświadczenia
  jest dla najważniejsze, ale przede wszystkim chcemy udowodnić że z naszego podwórka mogą powstać równie wielkie i dobre projekty jak te zza oceanu. – CEO GenITY Network

Obecnie to na tyle co mamy wam do przekazania związanego z naszą grupą. Jeżeli macie jakieś pytanie piszcie śmiało w komentarzach bądź jak wolicie pod adres [email protected] – tyczy się to zapytań bardziej dyskretnych.

Tak, więc My już żegnamy stary 2013 rok i rozpoczynamy nowy rozdział w naszym istnieniu.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*