GoTenna – Miej zasięg zawsze i wszędzie

Przypomnij sobie ile razy pojechałeś na wieś do swojej rodziny i nie miałeś zasięgu w komórce? Albo musiałeś podejść do okna lub w inne miejsce, żeby wyszukać chodź jednej, dwóch kresek zasięgu. Dzięki twórcom gadżetu GoTenna nie będziesz miał już problemu z zasięgiem nie tylko na wsi, ale i w lasach, górach czy innych miejsc z dala od anten i nadajników.

GoTenna to przenośna antenka, którą możesz zabrać ze sobą w podróż. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom możesz ją spakować do torby lub w kieszeń. Gdy znajdziemy się na odludziu z dala od cywilizacji antena GoTenna pełni funkcję radiowego nadajnika, który pozwala wysłać SMS lub określić lokalizację.

Niestety minusem nadajnika GoTenna jest to, że może się ono połączyć tylko i wyłącznie z innym urządzeniem, które ma ten sam nadajnik. Więc jesteśmy ograniczeni do drugiej osoby. Na szczęście antena jest sprzedawana z drugą taką samą anteną, która możemy dać komuś, zostawić w domu lub w recepcji tak abyśmy mogli kogoś powiadomić o tym, że potrzebujemy pomocy. Drugim minusem jest to, że antena łapie zasięg do 80 km. Jesteśmy więc ograniczeni obszarem na jaki możemy się oddalić od anteny.

Para anten GoTenna będzie kosztować 300 dolarów.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*