Groupon odświeża swoją witrynę

Po raz pierwszy od 5 lat Groupon zdecydował się odświeżyć swoją stronę, i chyba wyszło im to genialnie.

Świetny moment na odświeżenie swojej witryny, bowiem Groupon obchodzi swoje 5 urodziny. Strona została całkowicie zbudowana od podstaw, z nowym kodem źródłowym, nowymi funkcjami i nowym kolorem logo, które zostało zmienione z białych na zielone barwy.

Użytkownicy po odwiedzeniu groupon.com na starcie widzą kategorie do eksploracji, rekomendowane oferty, po cztery ciekawe oferty z danej kategorii a co najważniejsze w headerze strony została umieszczona wyszukiwarka ofert z uwzględnieniem miasta co może okazać się bardzo przełomową funkcją.

"Groupon"

Warto również zapoznać się z ciekawymi ofertami na 5 urodziny Groupon, które znajdziemy pod adresem: http://www.groupon.com/occasions.

Ulepszenia obejmą także wersje aplikacje mobilną marki, dzięki czemu gdziekolwiek się będziemy znajdować, ciekawe oferty i nowe propozycję od Groupon zawsze będą do nas trafiać by nie przegapić tej wyjątkowej okazji.

Zmiany jak na razie obejmują tylko stronę groupon.com, polska wersja zakupów grupowych jeszcze widnieje w starej odsłonie, ale już chyba przywykliśmy że zawsze musimy czekać na zmiany.

Podsumowując, chyba każdy się zgodzi że nowe zmiany w tym przypadku to zmiany na lepsze bo efekt prac jest prześwietny.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*