Happy Birthday! Mark Zuckerberg. 30 urodziny założyciela Facebooka

Facebooka chyba zna każdy i nikomu nie trzeba mówić czym to jest, a czy każdy wie kto go stworzył?
Oczywiście założycielem tego ogromnego serwisu jest nie kto inny jak Mark Zuckerberg, a dziś (14 maja) mamy okazje świętować jego 30 urodziny.

Mark urodził się 14 maja 1984 już od 11 roku życia wykazywał zainteresowanie komputerami i językami programowania m.in: C++. Przed stworzeniem facebook-a był autorem wielu innych projektów, w których oczywiście znajduje się facemash.com – projekt wzbudzający największe kontrowersje – polegał on bowiem na ocenianiu studentek z Harvardu, śmiało można powiedzieć że było to coś w stylu Hot or Not.

Przechodząc jednak do przodu, Zuckerberg znalazł się na 9 pozycji najpotężniejszych ludzi świata – według magazynu Forbes – co jest już wielkim osiągnięciem. Stworzył markę, z której korzystają miliardy ludzi na świecie i wciąż ich przybywa.

Tak więc skoro Mark Zuckerberg osiągnął już wszystko chyba co mógł, to czego można mu życzyć? No chyba zdrowia i szczęścia bo przede wszystkim to jest najważniejsze no i oczywiście oby tym facebookiem zarządzał jak najdłużej i najlepiej.

Happy Birthday!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*