iPad Air już w sprzedaży!

Najnowsze dzieło Apple, zaprezentowane na konferencji 22 października już od wczoraj trafiło do sklepów w 42 krajach, w tym do Polski! Najtańszą wersję można kupić już za $499 dolarów, a w polskim AppStore za 2099 złotych.

iPad Air to tylko 7,5 milimetra grubości, a mimo to jest o 28 procent lżejszy niż jego poprzednik czwartej generacji. W środku znajduje się nowy, 64-bitowy procesor Apple A7. Pozwala to na zachowanie, tak samo, jak u poprzedników 10 godzinnej pracy baterii. Jakość wyświetlanego obrazu zapewnia wyświetlacz Retina o przekątnej 9,7 cala. Znajdziemy w nim również dwie anteny Wi-Fi, które samo w sobie jest do dwóch razy szybsze. Wszystkim zarządza nowy system iOS 7.

"iPad

Dostępne są dwa warianty wykończeniowe – Gwiezdna Szarość oraz Srebrny (prezentowany wyżej). Oba warianty od minimalnej kwoty 2099 złotych. Mamy do wyboru również model Wi-Fi lub Wi-FI + transmisja komórkowa, a każdy z nich posiada cztery warianty pojemnościowe, czyli standardowe 16, 32, 64 i 128 GB. Bardzo fajną ciekawostką jest to, że Apple daje możliwość wygrawerowania dowolnego napisu w dwóch linijkach z tyłu Twojego iPada, jest to w stu procentach darmowe, lecz wysyłka w tym przypadku nie trwa 24 godzin, a tydzień.

Mniejsza wersja iPada Air, czyli iPad mini ma być dostępny również w listopadzie, lecz dokładna data premiery nie jest znana. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o nowościach z październikowej konferencji Apple zapraszam do naszego podsumowania tutaj.

Źródło: apple.com

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*