Jaką usługę dodaje Telewizja Hybrydowa TVP?

Platforma Hybrydowej Telewizji TVP podała do informacji, że z dniem 26 maja 2014 roku włącza usługę VOD – czyli wideo na życzenie. Co najważniejsze dla klientów, usługa będzie za darmo! Co zyskają klienci?

Telewizja Hybrydowa to połączenie telewizji z internetem. Poszerza ona ofertę telewizyjną z tym co możemy znaleźć w internecie. To całkiem nowe spojrzenie na telewizję cyfrową. Dzięki temu nie jesteśmy ograniczeni tylko i wyłączenie do telewizji. Aby odbierać hybrydową telewizję użytkownik musi mieć telewizor bądź dekoder z funkcją HbbTV i podłączyć go do internetu. Dostępność serwisów HbbTV jest sygnalizowana wyświetleniem na ekranie czerwonej kropki. Po wciśnięciu oznaczonego na czerwono przycisku na pilocie uzyskuje się dostęp do serwisu.

VOD TVP to tak na prawdę wszystko. Zaczynając od filmów, seriali, wiadomościach, a na wydarzeniach sportowych kończąc. Teraz to wszystko telewidz będzie miał za darmo, o każdej porze dnia i godzinie. Od 26 maja widzowie będą mieli dostęp do ponad 36 tysięcy materiałów wideo i biblioteka ta będzie na bieżąco uaktualniana. Teraz będzie można oglądać wszystkie programy, wtedy gdy Ty masz na to czas, a nie dostosowywać się do godziny nadawania filmu czy serialu. Widz będzie mógł oglądać dany program bez ograniczeń, jednak bez możliwości zapisywania go na dysku. VOD w TVP będzie dostępne w całej Polsce oraz za granicą, z wyłączeniem Ameryki.

Zapamiętajmy, więc datę 26 maja 2014, gdyż będzie to kolejny krok w kierunku nowej technologii w naszym domu.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*