Już niedługo w taki sposób naładujesz swój telefon

Używasz telefonu, po skończeniu pisania smsa, bądź rozmowie chowasz go z powrotem do kieszeni i idziesz dalej. Wyjmujesz go ponownie, jak ktoś dzwoni, bądź chcesz napisać wiadomość itd… Jednak przez ten czas gdy telefon jest w kieszeni, jest w trybie tzw. czuwania, czyli nie dzieje się z nim nic specjalnego. A co jeśli by tak powiedzieć Ci, że w kieszeni Twój telefon się ładuje? Uwierzył byś?

Już niedługo ten piękny sen oderwany mocno od rzeczywistości stanie się faktem. Wszystko za sprawą Microsoft, który razem z brytyjskim projektantem Adrienem Sauvage zaprojektował spodnie, które dzięki technologii indukcyjnego ładowania będą ładowały twój telefon. W spodniach, a dokładnie w kieszeni będzie zaszyta bateria, którą będziemy ładowali za pomocą kabla USB. Jednak samo ładowanie telefonu odbywa się już bezprzewodowo. Dzięki temu naładujemy nie tylko telefon, ale także inne urządzenia mobilne.

Spodnie jednak to tanich nie będą należeć. Pojawią się na portalu Amazona. Cena spodni to około 1000 zł. Ale co tam pieniądze, ważne żeby dobrze leżały.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*