Kolejny kanał w naziemnej telewizji cyfrowej. Sprawdź jaki kanał i od kiedy zacznie nadawanie.

Od 28 kwietnia 2014 roku do kanałów naziemnej telewizji cyfrowej dołączy program Focus TV. Znajdzie się on na multipleksie pierwszym (MUX-1). TVP-1 będzie natomiast nadawane tylko w rozdzielczości HD.

Focus TV zastąpi TVP-1 w standardowej rozdzielczości. Będzie to program edukacyjno-poznawczy. Program nowej stacji skierowany jest do całej rodziny. Głównym celem Fokus TV jest przekazywanie wiedzy poprzez zabawę w przystępny sposób. Każdy znajdzie coś dla siebie. Będą bajki dla dzieci uczące języka angielskiego, przy którym zabawa połączona będzie z edukacją. Dla kobiet będą dedykowane programy od macierzyństwa przez zdrowie i urodę po kwestie związane z prowadzeniem domu. Natomiast mężczyźni znajdą programy kryminalne, szokujące dokumenty czy filmy przedstawiające sporty ekstremalne.

Obecnie jest to ostatnia z zapowiedzianych zmian i nowych kanałów w cyfrowej telewizji naziemnej na rok 2014. Tak więc jak było to w przypadku z poprzednimi nowymi kanałami opisanymi na naszej stronie dnia 28 kwietnia 2014 roku na nowo wyszukajmy kanały i możemy się cieszyć kolejnym darmowym programem w ofercie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*