Kultowa zabawka powraca do Polski

Każdy z nas, będąc dzieckiem na pewno miał do czynienia z tym popularnym elektronicznym towarzyszem. Otóż po 17 latach popularna niegdyś zabaweczka powraca do Polski.

Tamagotchi Friends powraca w nowoczesnej szacie, ulepszonej technologii oraz szeroko rozwiniętych funkcjach. Wróćmy jednak do debiutu tej zabawki w Polsce. Miało ono miejsce w 1997 roku. Wówczas na całym świecie sprzedano 79 milionów egzemplarzy Tamagotchi. Ta zabawka edukacyjna znów podbija serca dzieci, ale także przywołuje wspomnienia z dzieciństwa nieco starszych osób.

"Tamagotchi"

Jednak firma Bandai produkująca Tamagotchi Friends zaznacza, że od czasu premiery tego urządzenia, to już nie to samo czym bawiliśmy się 17 lat temu. Ulepszone są np. w funkcję "BUMP" czyli poprzez zetknięcie dwóch "jajek" postacie Tamagotchi mogą się odwiedzać, przesyłać sobie wiadomości, wymieniać się jedzeniem, a także wspólnie grać w gry i bawić się.

– Tamagotchi to prawdziwa retro-zabawka w nowym wcieleniu. Jesteśmy dumni, że możemy się podzielić z nowym pokoleniem mam i ich pociech radością płynącą z zabawy kultowym jajkiem. Modne wzory, wspólnie spędzony czas i mnóstwo zabawy – to wszystko dzięki najnowszej serii wirtualnych zwierzaków! Nowe Tamagotchi Friends łączą w sobie cechy tradycyjnej rozrywki, polegającej na trosce i dbaniu o swojego wirtualnego pupila z nowoczesną technologią, co mamy nadzieję fani Tamagotchi odkryją i pokochają podczas zabawy. Dzięki nowemu rozwiązaniu BUMP, które przypomina system działający w dzisiejszych smartfonach, te niesamowite zwierzaki mogą wchodzić w interakcję na wielu poziomach – powiedziała Małgorzata Wierzbicka, Marketing Manager Bandai Polska Sp. z o.o.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*