Kupujesz nowy telewizor firmy LG? Sprawdź jaką promocję dla Ciebie przygotowano!

Firma LG poinformowała o swojej nowej promocji dotyczącej nowych telewizorów Ultra HD. Sprawdź koniecznie jakie telewizory obejmuje promocja i co dostajesz w gratisie.

Od początku września wszyscy klienci, którzy zdecydują się na zakup telewizora LG Ultra HD obejmującej modele: UB980, UB950, UB850 oraz UC970 firma ma niebagatelną niespodziankę. Każdy klient do w/w telewizora otrzyma w gratisie przenośny dysk twardy z filmami w rozdzielczości 4K.

Każdy klient, który zakupi telewizor objęty promocją zaraz po jego zakupie musi go zarejestrować na stronie: LG Filmy 4K. Po prawidłowej weryfikacji klient otrzymuję dysk przenośny o pojemności 500 GB z trzema filmami. Jednym z nich jest Wolverine, pozostałe dwa, są niespodzianką dla klienta i LG nie podał tytułów. Na dysku przenośnym możemy także znaleźć jeden film dokumentalny nakręcony przy użyciu kamer 4K – coś w rodzaju prezentacji rozdzielczości 4K.

Manager LG, Marcin Kubiszak mówi:

LG odpowiada na potrzeby upowszechniania treści w formacie 4K. Poprzez dostarczanie filmowych hitów przeskalowanych do jakości 4K oraz nowych produkcji filmowych w jakości Ultra HD , LG sprawia, że telewizja przyszłości jest dostępna już dziś.

Dodatkowo wszystkie telewizory, które są objęte promocją zostały wyposażone w interfejs webOS, który otrzymał nagrodę za wyjątkowo intuicyjny interfejs użytkownika przez prestiżowe Europejskie Stowarzyszenie Obrazu i Dźwięku (EISA).

Decydując się w najbliższych dniach na zakup nowego telewizora do swojego salonu warto się zapoznać z tym co oferuje LG.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*