Leroy Merlin Polska przejmuje serwis oferia.pl

Leroy Merlin postanowił zainwestować w rynek internetowy. W kwietniu firma zakupiła od Allegro serwis oferia.pl, który służy do poszukiwania i oferowania fachowców wszelakich robót.

Zakup ma przede wszystkim ułatwić klientom Leroy Merlin znalezienie odpowiednich osób do pomocy w np. budowie, remoncie naszego nowego domu itp. fachowych zajęć.

Głos w sprawie zabrał Jarosław Truchel, Dyrektor Marketingu oraz Centrali Zakupów i Supply Chain Leroy Merlin Polska.

Misją Leroy Merlin jest wspieranie klientów w realizacji marzeń o wspaniale zbudowanym i urządzonym domu, mieszkaniu oraz ogrodzie. Zaczęliśmy od zagwarantowania dużego wyboru produktów w najlepszych cenach, dodaliśmy serwis www.leroymerlin.pl, gdzie można również znaleźć inspiracje i porady. Teraz przyszedł czas na pomoc w realizacji projektu – to jest szybkim znalezieniu wykonawcy lub zlecenia. Dlatego zdecydowaliśmy się na zakup serwisu oferia.pl. Rozwijanie nowoczesnych elektronicznych sposobów kontaktu z klientami jest dla Leroy Merlin jednym z priorytetów. Jeszcze w tym roku zaprezentujemy naszym klientom kilka innowacyjnych rozwiązań ułatwiających poszukiwanie inspiracji urządzania domu i zakupy przez Internet

Leroy Merlin od maja przejmie całkowicie zarządzanie nad serwisem oferia.pl. Co z tego wyniknie? Miejmy nadzieje że same dobre rzeczy, które przyciągną jeszcze więcej fachowców do serwisu.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*