Magiczne lustra przyszłości

Oglądając serial "CSI: Kryminalne zagadki Nowego Yorku" na pewno zauważyliście, że FBI korzysta tam z wysokich technologii dalece idącej w przyszłość. W oko rzuca się zawsze lustro, które wyświetla różne dane, wykresy, czy statystyki. Właśnie na podobnej zasadzie działania zaprezentowano na targach LG InnoFest 2014 magiczne lustro przyszłości.

Na pozór zwykłe lustro, w którym każdy z nas się przegląda myjąc np. zęby lub goląc się. Więc do czego nam takie cacko? W takim lustrze możemy sobie zaprogramować najświeższe newsy, sprawdzić pocztę e-mail, włączyć wiadomości, sprawdzić kto obchodzi dzisiaj imieniny lub co mamy zaplanowane na dzisiaj. Widżety możemy sobie sami dopasować do swoich potrzeb, jak i dostosować ich moc jasności. Od samego rana będziemy na bieżąco z doniesieniami z kraju.

Na targach zaprezentowano, także lustro w wersji dla przedsiębiorców prowadzących sklepy odzieżowe. Głównie chodzi o to, aby klient mógł przeglądać asortyment i "przejrzeć" się w nowej sukience, spodniach, koszulce itd. za pomocą wirtualnej prezentacji na lustrze. Będzie to całkiem nowy sposób sprzedaży i zakupu odzieży.

Lustro jest produkcji firmy LG i w pierwszej kolejności trafi na rynek koreański.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*