Mamy już pociągi z wi-fi, teraz przyszła pora na autobusy komunikacji miejskiej

Mamy już pociągi wyposażone w sieć bezprzewodową Wi-Fi, które kursują na najbardziej popularnych liniach w kraju. Pora przyszła teraz na komunikacje miejską. Równo z dniem 1 września na bydgoskie ulice wyjechało 18 nowych autobusów wyposażonych w bezprzewodowy internet Wi-Fi.

1 września to przełom w bydgoskiej komunikacji miejskiej. Bowiem to dzisiaj do użytku mieszkańców firma z Solca Kujawskiego – Solbus wyposażyła Bydgoszcz w nowe autobusy miejskie. Będą one kursowały na liniach 55, 67 oraz 69. Oprócz tego, że autobusy są jeszcze bardziej przystosowane dla osób niepełnosprawnych, posiadają także klimatyzację, która uruchamia się automatycznie powyżej 25 stopni oraz automatyczne ogrzewanie, które włączy się jeśli temperatura spadnie do 5 stopni. Jednak prawdziwym fenomenem jest wyposażenie autobusów Solbus w bezpłatną sięć Wi-Fi. Każdy podróżujący będzie mógł skorzystać bezpłatnie z internetu podczas podróży. Wystarczy mieć urządzenie, które posiada moduł Wi-Fi. Internet działa bardzo szybko i bez zarzutów. Korzystając z niego można poczuć się jak na łączu domowym.

Teraz długa i nudna podróż może minąć nam znacznie szybciej oraz przede wszystkim przyjemniej. Zachęcamy do korzystania.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*