Mapy Isoscope są dokładniejsze niż Google?

Od niedawna w internecie działa mapa pod adresem http://www.flaviogortana.com/isoscope – wielu sądzi, że są one dokładniejsze niż same mapy od Google. Dlaczego i skąd taka opinia? Postanowiliśmy to sprawdzić.

Sama mapa jest bardzo prosta w obsłudze. W lewym górnym rogu wpisujemy nazwę miasta i klikamy Enter. Od razu mapa danego miasta nam się ładuje. Jednak opcje mapy są już bardziej zaawansowane. Do nowości należy fakt, że mapa oblicza odległości uwzględniając godzinę,a nawet dzień tygodnia, od którego wiele zależy.

Możemy wybrać punkt, w którym się obecnie znajdujemy. Wybieramy godzinę oraz dzień tygodnia. Do wyboru mamy, także zakres czasowy od 2 do 10 minut. Mapa od razu zaznacza nam obszar, który możemy pokonać w danym okresie czasu i w określony dzień tygodnia. Możemy się dowiedzieć czy np. w poniedziałek uda nam się dojść w 6 minut z punktu A do B. Mapa pokazuje obszar, który możemy pokonać na pieszo, ale i również przejechać go samochodem. Na dole jest panel dzięki któremu łatwo możemy zmieniać dni tygodnia oraz godziny, widać dzięki temu od razu jak się zmienia zasięg obszaru który możemy pokonać.

Mapa jest bardzo inteligenta jednak sprawdza się tylko w sytuacjach kiedy pokonujemy małe obszary w krótkim czasie. Nie sprawdzimy niestety w jakim czasie pokonamy drogę np. z Bydgoszczy do Warszawy. Jednak wszystko przed nami.

Mapa dostępna pod linkiem: Mapa Isoscope

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*