Monitory interaktywne – rozwiązanie dla firm

Specjaliści od nowoczesnych technologii dbają o to, aby nasze funkcjonowanie, na co dzień było łatwiejsze, a z konieczne czynności czasem z pozoru nawet nudne stały się ciekawe i o wiele przyjemniejsze. Laptopy, smartfony, tablety, informatyczne gadżety to nie fikcja, ale już dobrze usankcjonowana rzeczywistość. W raz rozwojem technologicznym ostatnich dekad na rynku idealnie przyjęły się sprzęty interaktywne. Nie tylko ich producenci, ale przede wszystkim klienci korzystający z takich rozwiązań dostrzegają w nich ogromny potencjał i wiele udogodnień. Coraz większą popularność zyskują monitory interaktywne, które są doskonałym rozwiązaniem dla różnych firm.

Czym charakteryzują się monitory interaktywne?

Popularne do pewnego czasu i niedrogie w zakupie jak i w eksploatacji tablice z projektorem zaczynają być dosyć skutecznie wypierane przez monitory interaktywne. Takie monitory posiadają szereg zalet i są bardzo funkcjonalne. Podczas wyświetlania nie musimy martwić się, że na obrazie nagle pojawią się cienie, gdyż urządzenie działa na podobnych zasadach jak telewizor, przy czym nie powoduje uszkodzeń wzroku. Wyświetlanie treści nie jest konieczne przy wyłączonym świetle, gdyż monitory wyświetlają dobry obraz nawet w pełnym oświetleniu. Częstym atutem sprzętu jest automatyczna kalibracja obrazu, co pozwala zaoszczędzić czasu przed projekcjami, a sam monitor jest gotowy do pracy już w momencie jego uruchomienia. Żywotność lamp w zestawie to około 20 lat przy umiarkowanym korzystaniu ze sprzętu, dla porównania w tablicach z projektorem to około 6 lat. Monitory interaktywne są stosunkowo droższe od tradycyjnych tablic, ale dają dużo więcej możliwości i są zdecydowanie wygodniejsze oraz profesjonalne, a to często ma spore znaczenie w biznesie.

Dla kogo i w jakim celu monitory interaktywne?

Z pewnością monitory interaktywne sprawdzą się w mniejszej firmie, większym przedsiębiorstwie, sporej korporacji czy instytucji np. państwowej. Są one bardzo ciekawym rozwiązaniem dla przedsiębiorców prowadzących konferencje, eventy, prezentacje, spotkania biznesowe, na których zdobywają nowych klientów. Inwestycja w taki sprzęt z pewnością podniesie rangę danej firmy i wzbudzi zainteresowanie kontrahentów. Często urządzenia tego typu wykorzystywane są w celach edukacyjnych, zastępują one tradycyjne tablice na uczelniach czy w szkołach, dzięki czemu podnoszą jakość prowadzonych wykładów. Przeprowadzając prezentacje przy wykorzystaniu takiej technologii wszystkie niezbędne informacje mamy w zasięgu ręki a właściwe w zasięgu dotyku, ponieważ sterowanie obrazem odbywa się poprzez przesuwanie, dotykanie elementów umieszczonych na monitorze. Sprawia to, że praca osoby prezentującej jest przyjemniejsza i o wiele wygodniejsza ze względu chociażby zastosowania panelu LCD, jaki oferuje firma Videofonika, zaś słuchacze są bardziej skupieni i zainteresowani, a przede wszystkim rejestrują obraz bardzo dobrej jakości.

Najlepsza opcja dla biznesu. Monitor interaktywny V-jak Victory firmy Videofonika

Dotykowe monitory interaktywne, które oferuje Videofonika mogą być zaprojektowane na specjalne życzenie klienta w zestawie z wszystkimi uprzędzeniami peryferyjnymi. Zamawiający ma możliwość wyboru zadawalającego go rozmiaru od 24’’ do nawet 80’’. Instalacja sprzętu wykonywana jest przez odpowiednio wykwalifikowanych do tego specjalistów. Monitory firmy Videofonika są powszechnie wybierane i stosowane jako rozwiązanie biznesowe, przez różnego rodzaju przedsiębiorców. Zostały docenione przez funkcje multi-touch, obraz wysokiej jakości, profesjonalizm oraz możliwość pracy w dzień i noc. Są wykonane z najlepszej jakości materiału, dzięki czemu odznaczają się solidnością i niezawodnością.

Nowoczesna technologia to dodatkowy plus dla każdego biznesu. Warto pomyśleć o takim rozwiązaniu nie tylko ze względu na prestiż, ale przede wszystkim na udogodnienia i wydajność pracy. Dzięki coraz większej popularności dotykowych monitorów interaktywnych z łatwością znajdziemy idealną ofertę dla naszej firmy, która zapewni nam sprzęt najlepszej jakości oraz kompleksowość zamawianej przez nas usługi, czego przykładem jest chociażby firma Videofonika.

"VideoFonika

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*