Muzyczna czapka na chłodne jesienno-zimowe dni

Francuska firma Archos, która działa na rynku europejskim od 1988 roku pochwaliła się swoim nowym gadżetem. Tym razem jest to czapka zimowa, która po za standardowym przeznaczeniem ma jeszcze ukryte właściwości.

Archos zaprezentował czapkę zimową z wbudowanymi bezprzewodowymi słuchawkami Bluetooth. Czapka nosi nazwę Archos Music Beany i jest gadżetem dla wszystkich, którzy chcą się pozbyć non stop plączących się kabli. Czapka idealnie się sprawdzi na chłodne dni, wszędzie tam, gdzie chcemy aby była z nami nasza ulubiona muzyka. Spacery, wycieczka, wyjazdy czy bieganie – wszędzie tam będzie z Tobą muzyka.

Czapka jest kompatybilna z każdym urządzeniem wyposażonym w system Android lub iOS. Dźwięk w doskonałej jakości jest przesyłany do czapki za pomocą modułu Bluetooth 2.0. Czas pracy czapki na baterii to 8 godzin nieprzerwanego słuchania ulubionych hitów, a w stanie uśpienia bateria wytrzymuje 60 godzin. Akumulator ładujemy przez kabel microUSB.

Czapka Archos Music Beany dostępna w sprzedaży od października tego roku w cenie 109 zł. Producent gwarantuje bardzo dużą gamę kolorystyczną czapek.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*