Najlepsze 5 smartfonów 2014 roku

Nowy rok już za rogiem a więc czas przygotować zestawienie 5 (naszym zdaniem) najlepszych smartfonów w 2014 roku. Kolejność przedstawianych modeli jest przypadkowa, wybraliśmy 5 najlepszych bez podziałów na miejsca.

iPhone 6/iPhone 6 Plus

Z pewnością na premierę nowych iPhone-ów czekało wiele osób. I czekanie jak zwykle się opłaciło, Apple zaskoczyło swoich fanów zupełnie odmiennymi słuchawkami, które miały znacznie większy ekran od poprzedników i zupełnie inną bryłę. Wszystko oczywiście pod kontrolą najnowszego systemu iOS co w końcowym efekcie dało Apple nowy rekord sprzedaży iPhone-ów w ciągu jednego weekendu. iPhone 6 i 6 Plus to z pewnością czołówka 2014 roku.

Samsung Galaxy Alpha

Pojawienie się tego smartfona z pewnością u wielu osób wzbudziło podziw. Porządnie wykonany smartfon szybko zyskał przychylne opinie i ciekawy marketing. Jedyne co mogło zniechęcić do tego telefonu to z pewnością cena ale kupując tego smartfona mieliśmy pewność że kupujemy solidny sprzęt. Szkoda tylko że Alpha zakończy swój żywot na jednym modelu bowiem wyniki finansowe tego flagowca nie zachwycają – a szkoda.

Nokia Lumia 735

Smartfon nie z najwyższej półki a potrafi budzić wieki podziw wśród klientów. Początkowa cena tego modelu to zaledwie 1000 zł za co otrzymujemy bardzo dobrą słuchawkę ze średniej półki, w której to z pewnością ten smartfon plasuje się na samej górze. Mała cena a dobra jakość.

Samsung Galaxy Note 4

Na ten smartfon także czekało wiele osób. I było warto, Samsung co prawda zaprezentował wyglądem trochę większy Galaxy Alpha ale jednak szczegółowość i dobra jakość mogą zadowalać. Duży ekran z wieloma ciekawymi rozwiązaniami od Samsunga z pewnością szybko zyskały przychylnych sobie odbiorców. Flagowiec w jak najlepszej formie, nie ma się co zastanawiać nad zakupem.

BlackBerry Passport

BlackBerry przez długi okres nie mogło złapać dobrej kondycji jednak wszystko się zmieniło wraz z premierą Passport. Świetny smartfon, wyróżniający się na tle innych kwadratowym ekranem dotykowym i klawiaturą fizyczną szybko zyskał wielu fanów na całym świecie. Smartfon w sam raz dla biznesmenów jak i zwykłych Kowalskich. To z pewnością jedna z lepszych pozycji tego roku.

A jakie smartfony Waszym zdaniem są numerem jeden tego 2014 roku?

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*