Najszybsza drukarka Świata !

Marzy Ci się tanie, szybkie i bezproblemowe drukowanie ? Zostało Ci 5 minut do wyjścia a musisz wydrukować kilka stron ? Twoja drukarka nie da rady ? Drukarki firmy HP z pewnością sobie poradzą.

Szybka i oszczędna !


W porównaniu z drukarkami laserowymi, drukarki i urządzenia wielofunkcyjne z serii Officejet Pro X zapewniają dwa razy szybsze drukowanie przy dwa razy niższych kosztach eksploatacji.
ENERGY STAR zakwalifikowało HP Officejet Pro X jako energo i odpado-oszczędny sprzęt. Drukarka zużywa 50 proc. mniej energii od standardowych urządzeń tego typu, a kartridże HP 970 oraz 971 generują 50 proc. mniej odpadów od drukarek laserowych, oferując przy tym porównywalną jakość. Automatyczne drukowanie dwustronne w każdym z modeli to okazja do dodatkowego oszczędzania papieru.

Rewolucyjne rozwiązanie !


Technologia HP PageWide jest jednym z elementów, które odpowiedzialne są za przełomową prędkość pracy urządzenia. 40 tysięcy małych dysz rozmieszczono w drukarce tak, że znajdują się w poprzek kartki papieru wychodzącej z urządzenia. Oznacza to, że w procesie drukowania strony, dysze nie muszą się poruszać. Przemieszcza się tylko kartka, a drukowanie jest błyskawiczne i – co ważne – bardzo ciche.

Wygodna i bezproblemowa !


W podajniku papieru zmieści się aż 500 arkuszy. Oznacza to, że przy dwustronnym drukowaniu, oszczędzisz dużo czasu i energii, gdyż nie będziesz musiał co chwile wymieniać papieru bo się skończył.

Rekord Świata !


Bicie rekordu odbyło się w Vancouver 6 kwietnia 2012 roku.

Test polegał na wydrukowaniu 4-stronicowego pliku testowego w standardzie ISO 24734 na 500 pojedynczych stronach. Do testu podeszło 6 różnych urządzeń, w tym dwa firmy Hewlett-Packard. Jak widać, pobiły konkurencję na głowę.

Wyniki testu:

Czas drukowania 500 kolorowych stron A4 (minuty: sekundy)
Hewlett-Packard Officejet Pro X551dw Printer: 7:18
Hewlett-Packard Officejet Pro X576dw MFP: 7:19
LG Machjet LPP6010N Printer: 9:47
Lexmark OfficeEdge Pro5500 All-in-One: 21:13
Xerox Phaser 6280/N Printer: 23:39
Brother HL-4570 CDW Printer: 26:20

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*