Netropolitan.info – czyli facebook dla bogatych

W sieci pojawiła się strona, która działa jak Facebook. Jednak konkurencją dla Zuckerberga na pewno nie będzie. Z tego względu, że dostęp jest płatny. I to słono. Co kryje nowy portal społecznościowy i kto może uzyskać do niego dostęp?

Netropolitan.info to obecnie nowość na "rynku" portali społecznościowych. Jednak nie dla każdego. Z tego względu, że dostęp do niego kosztuje 9000 dolarów rocznie. Selfie, które tam wrzucimy na pewno zyska "lajki" od najbogatszych. Z tego względu jest on na pewno skierowany do bogatych gwiazd świata show-biznesu lub innych biznesmenów, którzy dysponują gotówką i to ogromną. Na pytanie, czy znajdą się chętni, odpowiadam: Tak. Załoga Netropolitan otwarcie mówi już o sporej liczbie zarejestrowanych użytkowników jednak ze względu na wysoką prywatność portalu trudno co kolwiek od autorów wyskrobać.

Netropolitan.info to nic innego jak Facebook, tylko w okrojonej formie. Posiada czat, listę znajomych i tablicę do dodawania zdjęć i postów ze swojego życia prywatnego. Różnicą jest to, że portal pozbawiony jest reklam i kazdy użytkownik zarejestrowany otrzymuje dysk twardy w chmurze z nieograniczonym limitem.

Jeśli ktoś dysponuje gotówką w wysokości około 27 000 złotych rocznie to zapraszamy na stronę: Netropolitan

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*