Nowa odsłona GenITY – wersja 'Inception’ wkracza na scene

Mamy przyjemność przedstawić wam całkowicie nową odsłonę portalu GenITY.pl. Nowa wersja nosi nazwę 'Inception’ i od swego poprzednika (wersji 'Way’) różni się pod każdym możliwym względem.
Wdrożone zostały nowe funkcje, usługi, wygląd oraz nowa strategia. Każda z możliwych rzeczy została wykonana na jak najlepszym możliwym poziomie.

Skierowaliśmy się ku lepszemu kontaktowi z naszą społecznością, całkowicie odmieniliśmy wygląd witryny na prosty i estetyczny wzór co z pewnością może cieszyć oko, a zarazem być przyjemnością podczas klikania. Zmiany zaszły także w designie wersji mobilnej, została ona nieco odświeżona od swego poprzednika przez co zyskała kilka dodatkowych funkcji i z pewnością niebawem będzie posiadać ich znacznie więcej.

Kolejnym krokiem przy tworzeniu 'Inception’ była decyzja na otwarcie się dla zewnętrznych autorów przez co ich artykuły i strony mogą od teraz zyskać na popularności i rozgłosie a dzięki temu czytelnicy naszego portalu będą mogli na bieżąco otrzymywać i utrzymywać artykuły ze świata technologii w jednym miejscu. Warto również zwrócić uwagę że każdy użytkownik ma możliwość ręcznego dodania treści do naszego portalu poczynając od adresu URL – przesłanego do indeksu wyszukiwarki – kończąc na autorskich artykułach, a to wszystko po przez usługę 'konto GenITY’, która również została przebudowana i stanowi teraz trzon naszego portalu.

Jedną z głównych rzeczy, która zaciekawi sporą ilość osób jest z pewnością 'Czarna lista’, postanowiliśmy jeszcze bardziej w brnąć w ten niepokojący klimat przez co będziemy się starać aby ta lista mogła uratować wiele osób przed niepotrzebnymi nerwami i kłopotami, nie mniej to także Ty możesz budować 'Czarną listę’ razem z nami przesyłając nam potrzebne do tego rzeczy, to zaledwie jeden krok a może wiele zdziałać.

Można by sporo się rozpisać na temat nowej wersji 'Inception’ nie mniej jednak warto samemu poklikać i odkrywać GenITY na własny sposób. Nowa wersja to początek nowej ery w naszym projekcje, która ma przed sobą długą drogę do sukcesu a My mamy wiele pomysłów i koncepcji na to jak rozwijać i ulepszać GenITY by było jeszcze lepsze.

Tak więc zapraszamy do czynnego udziału w naszym portalu i pozdrawiamy.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*