Nowe funkcje Dropboxa dla firm

Dropbox na swoim blogu zamieścił informację odnośnie nowych funkcji, które oferować ma jeden z najpopularniejszych "dysków w chmurze" w wersji dla firm. Czy ułatwi to pracę i pozwoli przenieść wszystkie dokumenty do wirtualnej przestrzeni?

Oficjalna informacja na temat nowych funkcji może ucieszyć firmy, które marzyły, by udostępniać wszystkim pracownikom swoje pliki w chmurze. Jedną z nowych funkcji jest możliwość korzystania z konta prywatnego oraz biznesowego na jednym urządzeniu – nie ważne, czy to komputer stacjonarny, telefon albo tablet.

"Dropbox"

Z zakładki Pliki możemy dostać się do plików firmowych oraz naszych prywatnych. Już nie będziesz musiał wybierać – wszystko będzie w jednym miejscu. Dostępna jest również opcja wyświetlania plików z wszystkich kont w jednej zakładce jako całość. Dwa konta to bałagan? Zapomnij o tym! Dropbox wprowadził inteligentne segregowanie plików, jeśli dodamy zdjęcie, to dysk zapisze ja najpierw na prywatnym koncie, a dopiero później za naszą zgodą możemy plik dodać do plików firmowych dostępnych dla wszystkich pracowników.

"Dropbox"

Wszystkie opcje Dropboxa dla firm zostaną wprowadzone do końca listopada. Jeśli jesteście zainteresowani tym tematem oraz chcecie to przetestować odsyłam do oficjalnej strony:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*