Nowe profile LinkedIn nawiązują do tych z Facebooka i Twittera, ale jest dobrze!

Firma stara się aby ich serwis był doszlifowany w każdym możliwym aspekcie, pora więc przyszła ponownie na strony profili użytkowników, które już dość niedawno były zmieniane. Trzeba jednak przyznać że obecne strony profilowe nie są w jakiś szczególny sposób wyjątkowe, same boxy z informacjami tekstowymi bez żadnych upiększeń mogą się szybko znudzić.

Tak więc LinkedIn postanowił zaczerpnąć inspiracje od Facebooka oraz Twittera i przygotować nowe lepsze profile jak poniżej na zdjęciu:

Pierwsze co rzuca się w oczy to wielki obrazek stanowiący tło, które sami będziemy mogli sobie wybrać z własnych obrazków lub z tych dostępnych w LinkedIn, dodaje to bardzo dobre urozmaicenie do profili co jest świetnym krokiem. Powiększona została także belka z naszym zdjęciem profilowym i danymi, która jest teraz na całą szerokość profili. Reszta raczej pozostanie bez większych zmian wizualnych.

Nowe profile obecnie są dostępne tylko dla użytkowników premium. Jednak jeżeli chcielibyście ujrzeć swój profil w nowym wydaniu możecie się oto postarać na tej stronie

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*