Nowe Wkurzone Ptaki!

Rovio Entertainment opublikowało na swojej stronie informację odnośnie nowej części nieustannie popularnej gry "Angry Birds". Główną bohaterką gry będzie Stella, dlatego nazwa nowej odsłony będzie nosiła nazwę "Angry Birds Stella". Razem z czwórką przyjaciół wyruszmy ku przygodzie w bajkowym klimacie stylizowanym prawdopodobnie na bajkach Disneya.

Nasi ptasi bohaterzy będą walczyć z czarnymi charakterami, których będziemy napotykać podczas gry. Nie mamy pewności kto będzie głównym złym ptakiem, lecz po grafice reklamującej można wywnioskować, że będzie to jakaś królowa, czy zła czarownica – interpretację pozostawiam dla każdego.

Wraz z premierą, która planowana jest na jesień tego roku w nasze ręce trafi masa gadżetów, zabawek i tym podobnych rzeczy.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*