Odtwarzacz multimediów za 3200 dolarów !? (Astell & Kern AK240)

Astell & Kern planuje rozpocząć produkcję wysokiej klasy, kieszonkowych odtwarzaczy multimedialnych, posiadających dwa oddzielne, cyfrowe konwertery audio, 24 – bitowy dźwięk próbkowany z częstotliwością 192kHz, 256 GB wbudowanej pamięci, a wszystko to w stylowej obudowie z aluminium.

AK240 z systemem Android będzie również wspierał szeroką gamę formatów audio, w tym DSD, AIFF, WAV i FLAC, a także skompresowanych plików, takich jak MP3, WMA i OGG.

Główne specyfikacje to: ekran dotykowy (3,3 cala , 800 x 480 pikseli), WiFi, Bluetooth, gniazdo kart microSDXC (do 128GB) oraz bateria 3250mAh.

Dodatkowo, urządzenie może być podłączone do komputera PC za pomocą kabla USB i używane jako wysokiej jakości konwerter audio i wysyłać muzykę do słuchawek lub głośników.

Chociaż oficjalna cena nie została jeszcze ogłoszona, jeden ze sprzedawców sprzętu audio przyjmuje już zamówienia na te urządzenia za jedyne 3200 dolarów.

Cena i parametry wysokiej klasy Astell & Kern Media Player daje wyraźnie do zrozumienia że sprzęt ten dedykowany jest przede wszystkim dla poważnych entuzjastów dźwięku i muzyki, a nie dla mas.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*