Pierwszy tego typu telewizor w Polsce

Smart TV firmy Samsung – H8000 jest pierwszym telewizorem na polskim rynku o zakrzywionej budowie matrycy. Można będzie się na własne oczy przekonać o najnowszej technologii Samsunga.

Samsung H8000 to 55 lub 65 calowy telewizor, którego główną zaletą jest owalna matryca, która jest dostosowana do budowy oka. Ma to zagwarantować lepszy komfort oglądania telewizji w całkiem nowym wymiarze. Ten niecodziennie wyglądający telewizor ma czterordzeniowy procesor, który zapewnia płynność w działaniu wszystkich funkcji SmartTV oraz obrazu w formacie 3D. Dodatkowo częstotliwość odświeżania to 1000Hz, która wraz z technologią Clear Motion Rate gwarantuje żywe i realistyczne odzwierciedlenie kolorów. Całość dopełnia moduł Wi-Fi, możliwość sterowania ruchem i mową oraz podwójny tuner DVB-T/C/S2.

Model Samsunga H8000 jest tego typu pierwszym telewizorem na polskim rynku. Jego cena niestety nie jest przystępna dla przeciętnego "Kowalskiego", gdyż model 55" kosztuje 10 199 zł, a model 65" kosztuje 15 699 zł.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*