Prawie jak MacBook Pro – czyli trochę na temat ASUS Zenbook NX500

Z pewnością jest wiele osób, które chciałyby posiadać laptopa podobnego do MacBooka, nie ma się co dziwić sprzęt ten jest wykonany na wysokim poziomie zarówno pod względem designu jak i softwaru. Ale co zrobić gdy np. chcemy podobny design ale nie odpowiada nam system od Apple?

Odpowiedz jest prosta, należy przychylnie spojrzeć na nowego ASUSa Zenbook NX500, jest to solidny produkt o na prawdę nie małych parametrach i może zadowolić prawie każdego.

Ten model ASUSa wyposażony jest w takie rzeczy jak: ekran o przekątnej 15,6″ pracujący w rozdzielczości 3840 x 2160 pikseli, procesor Intel Core i7, kartę graficzną NVIDIA GTX 850 o pojemności 2GB oraz pamięć RAM o pojemności do 16GB. Co więcej, jak na Ultrabook przystało, całość ważyć ma poniżej 2.26 kg i mierzyć mniej niż 25 mm grubości.

Po powyższych parametrach śmiało można stwierdzić że ten Ultrabook będzie dobry do wszystkiego mimo tego ze z zewnątrz tego nie okazuje.

Tak więc jeżeli będziecie w niedalekiej przyszłości zamierzać kupić nowy sprzęt polecamy tego ASUSa, który już niebawem może trafić do sprzedaży.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*