Premiera GenITY NEWS. Czyli z czym to się je

Przekonaj się w kilku zdaniach czym jest nowo otwarta platforma blogowa GenITY NEWS. Poznaj nasze rozwiązania i cele, do których realizacji dążymy.

Czym jest GenITY
GenITY NEWS to portal blogowy ukierunkowana na tematy nowych technologii i ogólnie pojętej rozrywki. Każdy z naszych blogerów posiada swobodę wypowiedzi, a także ma możliwość indywidualnego promowania swojej osoby.

Jaki jest nasz cel
Naszym celem jest wypełnienie luki, która wciąż się powiększa w mediach technologicznych. Postępujący rozwój nowych technologii zmusza do obcowania z nimi na co dzień, a więc informacji na ten temat nie należy stawiać niżej niż tych z życia celebrytów czy polityków. Kolejnym naszym celem jest stworzenie dobrze prosperującej platformy, która będzie w centrum technologii i rozrywki, chcemy udowodnić, że takie produkty jak Mashable i Yahoo! potrafią rozwinąć się nie tylko na rynku amerykańskim.

Do kogo skierowane jest GenITY
Nasz projekt kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych nowinkami technologicznymi, fanów wirtualnej rozrywki, młodych twórców z dziedzin informatycznych oraz zwykłych ludzi, którzy chcą być na bieżąco ze światowym postępem.

Co jest naszą inspiracją
Inspirację czerpiemy z osiągnięć na rynku amerykańskim i wywodzących się stamtąd serwisów tj. facebook, Yahoo! czy Mashable. Ich droga na szczyt pokazuje, że plan rozwoju, wytrwałość w działaniu oraz nowoczesne rozwiązania są kluczowym składnikiem sukcesu.

Na co stawiamy
Przede wszystkim stawiamy na prostotę, estetykę i elastyczność. Dzięki tym trzem podstawowym elementom można osiągnąć więcej niż może się wydawać. Przyjemna dla oka kolorystyka oraz nieskomplikowany system poruszania się po stronie pozwala na odwiedzanie platformy nawet przez totalnych laików.

Co nas wyróżnia
To co nas wyróżnia to kilka podstawowych cech, o których możecie poczytać Tutaj. Do tego należy jeszcze dodać dość ważną kwestię, otóż cała platforma działa na naszej autorskiej infrastrukturze, której nazwa to Ge-engine, dzięki czemu mamy wolną rękę i dużą swobodę w działaniu.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*