Przegląd tygodnia #2

Zapraszam Was – drodzy czytelnicy na nowy cykl w naszym portalu! Przegląd tygodnia, czyli co sobotnie podsumowanie minionych 6 dni w pigułce tak, by nie przegapić żadnych nowinek ze świata technologii, rozrywki i gier.

Kolejny tydzień i następny, drugi przegląd tygodnia! Minione siedem dni nie obfitowały w tak ogromne nowości jak tydzień ubiegły, mimo to redkacja GenITY znalazła garść informacji – czas na przegląd!

"Nowy

Nowy konkurent na rynku smartphonów? Gigabyte wchodzi do gry nie z kartami graficznymi i płytami głównymi, lecz z telefonami. Firma słynie z doskonałego wykończenia swoich produktów i wysokiej jakości materiałów używanych do produkcji. Czy jest to poważny przeciwnik? Więcej w artykule Przemysława Kasprzyckiego.

"Nowy

Facebook od jakiegoś czasu zmienia kompozycje oraz design swoich aplikacji. Po zmianie wyglądu wersji przeglądarkowej przyszedł czas na Messengera. Padło na nowy, prosty i estetyczny wygląd rodem z iOS7. Jak to wszystko będzie się prezentować? Opisuje Krystian Różanowski.

"iPad

iPad Air zaprezentowany 22 października na konferencji Apple trafił już do sprzedaży! Polska jest jednym z 42. krajów, które mogą cieszyć się nowym sprzętem już od 1 listopada. Prezentacja w artykule Dominika Olczaka.

"Groupon

Po raz pierwszy od 5 lat Groupon zdecydował się odświeżyć swoją stronę, i chyba wyszło im to genialnie. Jeśli pamiętacie starą wersje wyglądu strony to zobaczcie teraz jak to świetnie wygląda. Strona została całkowicie zbudowana od podstaw, z nowym kodem źródłowym i innymi nowościami, o których dowiecie się w artykule Krystiana Różanowskiego.

PONADTO WARTO ZOBACZYĆ:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*