Rkantor.com – ekspresowa wymiana walut po kursie średnim

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, ale jeszcze wcześniej czeka nas długi majowy weekend. Spora część z nas zapewne już teraz planuje odbyć zasłużony wypoczynek w jakimś pięknym miejscu, niekoniecznie znajdującym się w naszym kraju. Warto odpowiednio wcześniej rozpocząć przygotowania, żeby o niczym nie zapomnieć. Nie wystarczy przecież jedynie spakować walizki, lecz konieczna będzie jeszcze wymiana waluty, dzięki której będziemy mogli bez żadnego problemu odnaleźć się w obcym miejscu.

Chcesz wymienić walutę? Nie musisz wychodzić z domu!

Każdy doskonale wie, że na odbywających się poza granicami kraju wakacjach, nie mając przy sobie pieniędzy w obowiązującej w nim walucie niewiele zdziałamy. Nie uda nam się kupić biletu na transport czy butelki wody, gdy będzie chciało nam się pić. Nie dopuść do sytuacji, w której będziesz skazany na proszenie o pomoc innych, wymień walutę już teraz.

Wydaje Ci się, że nie posiadając konta walutowego w banku niewiele zdziałasz? Nic bardziej mylnego. Wystarczy, że odnajdziesz stronę internetową e-kantor i w zaledwie kilka krótkich chwil dokonasz interesującej Cię wymiany. Najważniejszą w tym przypadku kwestią jest, że taka wymiana nic Cię nie kosztuje. Pieniądze możesz wymienić z poziomu własnego fotela, bez konieczności wychodzenia z domu. Nie ma żadnych haczyków, ani ukrytych kosztów, a cały proces jest w 100% bezpieczny dla każdego użytkownika kantoru internetowego.

Nie musisz dokonywać wymiany już teraz i możesz odłożyć ją nieco w czasie? Jeśli tak to sprawdź chociaż obowiązujący kurs franka, dolara czy euro i zdecyduj, czy nie jest on dla Ciebie korzystny bo możliwe, że wcześniejsza wymiana będzie Ci się zwyczajnie opłacać. Gdy uznasz, że jest on zbyt wysoki możesz odłożyć wymianę na później ustawiając zlecenie oczekujące.

Wymienione pieniądze możesz odebrać w 1 z 263 oddziałów Raiffaisen Polbank w całej Polsce. Dla własnej wygody możesz również zlecić przelew na e-mail lub wybrany rachunek bankowy. Nic nie stoi także na przeszkodzie, żebyś pieniądze odebrał z najbliższego bankomatu.

Korzyści płynące z rejestracji

Wejdź na stronę Rkantor.com i zarejestruj się, a w ciągu kilku sekund Twoją wirtualną skarbonkę zasili 1000 punktów promocyjnych. Gdy podczas rejestracji użyjesz kodu polecającego (np. 86842758) otrzymasz 500 dodatkowych punktów, które w późniejszym czasie będziesz mógł wykorzystać na wymianę walut po kursie średnim bez spreadu. Koniecznie namawiaj bliskich i znajomych, za których otrzymasz dodatkowe punkty na wymianę walut (500 za osobę), co będzie dla Ciebie opłacalne w szczególności gdy dużo podróżujesz.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*