Rock Simulator 2014 – bądź kamieniem

Symulatorów na rynku mamy pełno – od traktorów i pociągów, przez wojnę, na symulatorze kozy kończąc. Czy da się wymyślić coś jeszcze? Owszem, i o dziwo, da. Studio Strange Panther Games uznało, iż graczom potrzebne jest coś niepowtarzalnego w kwestii symulatorów, i wyszli z założenia że to brakujące ogniwo to… symulator kamienia. Pomysł niecodzienny, ale ciekawy i możliwy do zrealizowania.

Rock Simulator 2014 od paru dni figuruje na Steam Greenlight z trzema screenami i krótkim opisem prezentującym tytuł. Jeżeli jest tu jakikolwiek fan kamieni, na pewno ucieszy się, że symulator ten będzie dostępny całkowicie za darmo. Poza tym w Steamowskim rankingu koncepcji plasuje się na 9. miejscu, więc ogrom ludzi uznał projekt za innowacyjny.

Opis autorów przetłumaczony z języka angielskiego brzmi mniej więcej tak:

Przez długi czas brakowało jednej gry na rynku: prawdziwego symulatora kamienia. Jestem tutaj dzisiaj, aby przedstawić Wam Rock Simulator 2014. Ten symulator jest marzeniem każdego entuzjasty kamieni. Możecie oglądać piękne kamienie w jakimkolwiek miejscu świata: od porośniętych trawami polan do solnisk. [W grze] są dziesiątki PIĘKNYCH, ręcznie projektowanych środowisk.

SPG zapowiada kolejne screeny w najbliższym czasie, nie wiadomo czy tytuł pojawi się na konsolach, ale Rock Simulator gromko udowadnia, że developerów stać na stworzenie czegoś niepowtarzalnego, nawet z marną ideą, ale potrafiącą przyciągnąć wiele ludzi.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*