Samsung Galaxy J, czyli połączenie S4 i Note 3

Na początku grudnia 2013 r. wszedł na rynek nowy Samsung, a konkretnie Galaxy J. To pierwszy smartfon oznaczony literą "J". Czy Samsung szykuję nową linię smartfonów podobną do serii "S" ?
Niestety, jak narazie to cudo jest dostępnie na rynku Azjatyckim, a szkoda. Zapowiada się naprawdę coś specjalnego …

Ja osobiście odnoszę wrażenie, że Samsung zrobił mix z S4 i Note 3. Jedyne chyba co wyróżnia go od braci to, że jest z aluminium. A to dziwne, producent oferował zawsze plastik.

"nazwa_obrazka"

Specyfikacja techniczna jest bardzo interesująca i można powiedzieć, że dosłownie skopiowana z Note 3, czyli Snapdragona 800 4 rdzenie o taktowaniu 2,3 GHz, grafikę Adreno 330, 3 GB pamięci RAM, aparat 13 Mpix z możliwością nagrywania wideo w rozdzielczości 4K, 32 GB pamięci wewnętrznej i slot na kartę micro SD do 64 GB. A z mniejszego brata S4 wykorzystano 5 calowy wyświetlacz Super Amoled o rozdzielczości 1080p i baterię o dokładnie tej samej pojemności 2600 mAh. A to wszystko pod kontrolą Androida 4.3.

"nazwa_obrazka"

Nowe dziecko giganta zostało wycenione na około 740 USD. Mam nadzieję, że Samsung zdecyduję się wprowadzić Galaxy J na rynek europejski, bo na pewno znalazłby tu swoich odbiorców.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*