Samsung wymienia stare lustrzanki na nowe aparaty za darmo!

Promocja, którą organizuje Samsung, jest na prawdę godna uznania. Na swojej stronie internetowej opublikowali informację, że wymienią starą lustrzankę Samsunga na zupełnie nową. Mowa tutaj o modelu Samsung NX30. Jakie są warunki tejże akcji?

Akcja, którą organizuje Samsung jest z punktu widzenia bardzo prosta, podobna do wielu innych promocji typu: "Przynieś do nas swój stary telewizor, a w rozliczeniu obniżymy Ci cenę na nowy zakup TV". Tutaj akcja różni się tylko jednym… znacznym wątkiem. Samsung da aparat za zupełne Free!

Zasada jest taka, że przynosząc starą lustrzankę Samsunga (obojętnie jaki model) otrzymamy bagatela jedną z bardziej topowych aparatów typu "bezlusterkowców" NX30. Jaki zatem ma interes w tym Samsung rozdając aparaty za darmo? Sądzimy, że cel jest tylko i wyłącznie marketingowy. Gdyż Samsung na tej "wymianie" nie zyskuje zupełnie nic oprócz bardzo dobrej opinii o firmie. Bo kto by nie chciał nowego aparatu oddając swój stary?

Jedynym haczykiem jest to, że Samsung wymienia aparaty, ale nie zapewnia, że wszyscy zainteresowani się załapią. Akcja trwa na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy". No i niestety wymiana nastąpi w Nowym Yorku na Times Square 4 czerwca między godziną 12:00 a 18:00.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*