Snapchat dodaje wiadomości tekstowe i video chat

Snapchat ogłosił bardzo dobre wieści, dodane bowiem zostaną dwie nowe i użyteczne funkcję, które z pewnością przyciągną jeszcze więcej zainteresowanych konsumentów.

Pierwsza z nich to dodanie wiadomości tekstowych, druga zaś to video chat, oczywiście w każdej z tych nowości zachowane jest pierwszoplanowe zadanie Snapcahta czyli czyszczenie wysyłanych przez nas treści.

Wraz z wysyłaniem treści do naszych znajomych Snapchat będzie informować kiedy dana osoba jest dostępna, przez co będziemy mogli po przez przytrzymanie w prawym dolnym rogu niebieskiego przycisku rozpocząć automatycznie video chat. Jeżeli będziemy chcieli zakończyć video chat wystarczy puścić przycisk. Co więcej gdy nasz znajomy przesyła nam obraz z kamerki my w cale nie musimy robić tego samego, co jest bardzo fajnym rozwiązaniem, którego brak w wielu innych aplikacjach.

Wszystkie wiadomości, które wyślemy znikają gdy obaj użytkownicy opuszczą ekran konwersacji. Jednak jest możliwości ich zapisania po przez dotknięcie ekranu.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*