Sony Xperia Z1, będzie sukces ?

Sony szykuje się do wprowadzenia w świat smartfonów nowego modelu z serii Xperia. Smartfon ma zadebiutować 4 września na targach IFA 2013 w Berlinie. Jeśli chodzi o wygląd to Sony nie wymyśliło nic nowego, Z1 "Honami" bardzo będzie przypominać poprzednie modele takie jak Xperia Z.

Jeśli chodzi o hardware to smartfon został wyposażony w 5-calowy ekran Triluminos + technologia X-Reality Engine, o rozdzielczości FULL HD, czyli 1920 x 1080 pikseli. Procesor Qualcomm Snapdragon 800, pracujący z częstotliwością 2,2 GHz, oprócz tego został wyposażony w 2 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej. Dodatkowo Bluetooth 4.0, NFC oraz Wi-Fi, czytnik kart pamięci microSD oraz akumulator o pojemności 3000 mAh. Systemem operacyjnym miałby być Google Android 4.2.2.

"honami3"

Rewolucję jaką ma wprowadzić Z1 Honami to możliwość nagrywania i odtwarzania filmów w rozdzielczości 4K, czyli 3840 × 2160 pikseli. Dotychczas żaden smartfon tego nie oferuję. Konstrukcja ma zawierać 20,7 MP aparat cyfrowy z sensorem Sony G.

"honami4"

Więc czy nowe "dziecko" Sony odniesie sukces ? Czas pokaże, puki, co to wygląda na ulepszoną Xperię Z.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*