Star Wars: The Old Republic – zbliża się kolejny dodatek

Jak sama nazwa wskazuje, nowy dodatek wprowadzi do MMO Star Wars: The Old Republic możliwość latania statkami kosmicznymi oraz wzięcia udziału w licznych kosmicznych bataliach. Na razie wiadomo, że walki będą odbywać się w trybie "12 vs 12" i toczone będą na terytoriach pomiędzy rejonami Republiki oraz Imperium. Czy będą jakieś "dungeony" lub "raidy" np. na Niszczyciel? Tego jeszcze nie wiadomo… Jednak gdyby coś takiego jakimś cudem wypaliło to cud, miód, malina – ahhhh wciągające by to było… pomarzyć zawsze można.

Własne statki będzie można odpowiednio kolorować oraz zmieniać ich wygląd. Również kwestia zastosowania owego statku będzie bardzo ciekawa. W tym przypadku wedle naszych upodobań będziemy mogli przerobić statek np.na machinę wojenną lub statek zwiadowczy. Kombinacji będzie wiele.

Dodatek pojawi się już 3 grudnia 2013 roku. Ale nie ma tak łatwo… W pierwszej kolejności za sterami statków kosmicznych zasiądą gracze opłacający comiesięczny abonament. Stanie się to właśnie tego dnia. Z kolei 14 stycznia 2014 wystartują osoby, które przynajmniej raz opłaciły w przeszłości abonament lub kupiły coś w sklepie gry. Osoby grające ZUPEŁNIE za darmo udadzą się w przestrzeń kosmiczną swoimi statkami nie wcześniej, jak dopiero 4 lutego 2014 roku. Cóż poradzić 🙁 Widać teraz bardzo wyraźnie twierdzenie: "chcesz zagrać, to zapłać".

Poniżej przedstawiam Wam trailer nadchodzącego dodatku:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*