Szukasz zdjęć dobrej jakości całkowicie za darmo? To już nie problem, bo jest kaboompics.com

Każda osoba mająca bloga czy stronę (i nie tylko) z pewnością nie raz była w sytuacji poszukiwania dobrej jakościowo grafiki o wysokiej rozdzielczości i oczywiście całkowicie za darmo do użytku komercyjnego. Często tego typu poszukiwania to kierunek Google Grafika, gdzie większość osób pobiera obrazy bez zważania na to czy czasem nie są objęte jakimiś prawami autorskimi, drugim zaś kierunkiem są serwisy, które oferują płatne grafiki.
Ale po co się męczyć i wydawać zbędne pieniądze, skoro tuż za rogiem mamy całkowicie za darmo unikatowe obrazy oferowane przez nowo powstały serwis kaboompics.

Kaboompics to nic innego jak zbiór zdjęć dobrej jakości oferowanych bezpłatnie dla blogerów, właścicieli stron internetowych, małych firm i freelancerów. Oferowane obrazy są całkowicie unikatowe tworzone przez autorkę serwisu, która w robieniu profesjonalnych zdjęć ma niemałe doświadczenie, którego pozazdrościł by jej nie jeden fotograf. Zdjęcia udostępniane na kaboompics oferowane są w pełnej rozdzielczości 3888px lub 5472px – co z pewnością okaże się dla użytkowników bardzo efektywne przy wykorzystywaniu w swoich projektach.

Jak mówią twórcy, kaboompics to wymysł jednego wieczoru, zainicjowany właśnie przez autorkę Karolinę. Pomysł jak widać okazał się na tyle ciekawy że rozpoczęto pracę nad jego realizacją, a po dwóch tygodniach owocnej robocizny mamy przyjemność delektować się całkowicie darmowym serwisem.

Podsumowując kaboompics to z pewnością ciekawy projekt, który może przyciągnąć spore grono odbiorców. Grafika w dzisiejszych czasach może jest i ogólnodostępna ale w większości przypadków nie zwracamy uwagę na prawa jakie mamy do danego obrazu. Na kaboompics pobierając grafikę mamy w pełni udowodnione że obrazy mogą być rozpowszechniane na darmowej licencji i nie musimy się obawiać że ktoś kiedyś nas posądzi o bezprawne użycie kogoś własności intelektualnej.

Tak więc poszukując jakiegoś obrazka pamiętaj by zajrzeć na kaboompics.com.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*