Telefon komórkowy za mniej niż 100 zł

Tęsknicie za starymi wysłużonymi Nokiami typu 3310? Microsoft Devices przedstawił właśnie nowy model telefonu Nokia 130. Co prawda o wiele lepszy niż jego wielki stary poprzednik, ale charakteryzujący się przede wszystkim bardzo wytrzymałą baterią.

Nokia 130 to telefon dedykowany dla osób, którzy potrzebują drugiego urządzenia zastępczego lub po prostu mają już dość dotykowych komórek i cenią prostotę oraz trwałość baterii. Telefon będzie dostępny w wersji single oraz dual SIM. Jest wyposażony w kolorowy 1,8 calowy wyświetlacz, odtwarza filmy, muzykę, posiada slot na kartę microSD (obsługujących do 32GB) oraz wbudowane radio FM. Jego największą zaletą jest bateria, która według prognoz producenta wytrzyma 36 dni na single SIM i 26 dni w wersji dual SIM. Prawda, że imponujący wynik?

Jo Harlow, wiceprezes Microsoftu do spraw telefonów komórkowych powiedział:

"Miliardy ludzi mają dopiero przed sobą doświadczenia z urządzeniami mobilnymi, a jednocześnie wyraźnie dostrzegamy rosnące zapotrzebowanie na sprawdzone, trwałe tzw. drugie telefony, zarówno na rynkach dojrzałych, jak i tych rozwijających się."

Data premiery telefonu Nokia 130 w Polsce to wrzesień 2014. Cena wersji na jedną kartę SIM oraz dual będzie taka sama – 99 zlotych.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*