Top 10 gier 2013 roku według GenITY

Dziś Nowy Rok, dlatego w imieniu całego portalu chciałbym wam życzyć samych sukcesów, zdrowia, dużo odkryć elektronicznych i innowacyjnych zmian Świata, a przede wszystkim tego aby obecny 2014 był lepszy od minionego 2013.

W związku z Nowym Rokiem postanowiliśmy przygotować dla was zestawienie 10 najlepszych tytułów, które według nas w minionym roku były najlepsze. Nasz ranking przybliży wam Cezary Abramczyk.

1 . Może to niektórych zadziwiać ale nie mogliśmy się zdecydować, który tytuł zwycięży, będą więc dwa pierwsze miejsca. Grand Theft Auto 5 i Dota 2.

Niewątpliwie GTA było najbardziej oczekiwanym tytułem roku zasłużone pierwsze miejsce całkowita deklasacja konkurentów, Rockstar wykonało kawał dobrej roboty.

Dota 2 jedyną wadą tej gry jest to, że nie posiada ona typu rozgrywki Signeplayer 🙂

2. Assassin’s Creed IV: Black Flag

Już pierwsza część Assasina podbiła moje serce. Ubisoft spisał się znakomicie w całej produkcji, zarówno fabuła jaki i oryginalność oraz styl gry i pomysłowość twórców (w końcu piraci) z pewnością zapieczętowały sukces tego tytułu.

3. The Last of Us

Arcydzieło wśród gier, świetna fabuła i klimat sprawiają że gracz odczuwa jakby sam brał udział w tej rozgrywce.

4. Crysis 3

Kolejna kultowa produkcja Electronic Arts Inc. znam wielu dla których ta gra jest najlepsza ze wszystkich. Crysis 3 to najbardziej udany Crysis. Ilość broni chyba jest w niej najbardziej zdumiewająca, jednak ilość szczegółów i fabuła jest dla wielu ciężka do ogarnięcia. Ale mimo wszystko jest super i dlatego znajduje się właśnie na 4 miejscu.

5. Tom Clancy’s Splinter Cell: Blacklist

Bardzo lubię tytuły Splinter Cell są wykonane z genialnym pomysłem. Jesteśmy panami cienia i działamy jak zwykle po cichu produkcja wykonana z niezwykłą starannością.

6. Call of Duty: Ghosts

CoD chyba jedna z najbardziej dochodowych produkcji na świcie ale nie ma się co dziwić, wykreowany tytuł od samego początku trzyma wysoki poziom. Szkoda tylko że za każdym razem jest taki krótki.

7. SimCity 5

Zbudowanie swojego miasta to żaden problem. W SimCity 5 możesz wybudować co tylko chcesz i mieć wpływ na to co się dzieje w twoim mieście. Pierwsze kilka godzin rozgrywki jest wręcz zdumiewające lecz czar ten szybko mija.

8. FIFA 14

Można było się spodziewać wysokiej pozycji FIFA, w końcu Polska słynie z jej fanów. Ja nie jestem jednym z nich jednak miło jest czasem sobie włączyć dla relaksu FIFE i Polską zwyciężyć z Niemcami w końcu to taki rzadki widok.

9. Tomb Raider

Zawsze lubiłem ten tytuł, może ze względu na tą wirtualną Larę Croft. Jednak ta gra zachwyca fabułą, bo wyjaśnia ona historię młodej Lary jest to taki prequel do wcześniejszych części.

10. Battlefield 4

Jeden z głównych konkurentów CoD-a trzyma poziom, grafika na najwyższym poziomie i świetne widowisko może wielu zachwycić. Szkoda tylko że to taki mały nie wypał.

Co waszym zdaniem powinno znaleźć się w Top 10 gier? Macie jakieś swoje ulubione tytuły, które zasługują na wyróżnienie?

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*